O chmurze

cloud_co1

O chmurze.

      Chmura to przestrzeń dyskowa w internecie stworzona w celu przechowywania danych różnego rodzaju – dokumenty, zdjęcia, muzyka i filmy. Po zalogowaniu można łatwo uzyskać dostęp do swoich danych z komputera, tabletu lub telefonu lub innego urządzenia połączonego z siecią.

 

Jak uzyskać dostęp do danych ?

      Dostęp do swoich danych uzyskasz po zalogowaniu się w przeglądarce na swoje konto stworzone przez administratora  chmury. Pliki możesz udostępnić innym osobom lub zachować je jako prywatne.

Ile użytkowników możesz korzystać z chmury?

    Szkolna chmura stworzona została do usprawnienia procesu edukacji lub administracji Państwa placówki. Nie ma ograniczeń w ilości użytkowników. Dostęp dla kadry oraz uprawnienia nadaje administrator chmury.

Jakie placówki mogą korzystać ze szkolnej chmury?

    Chmurę stworzyliśmy głównie do użytku placówek edukacyjnych typu: szkoły podstawowe, szkoły ponadgimnazjalne, licea, szkoły policealne, szkoły wyższe, przedszkola, młodzieżowe domy kultury, poradnie psychologiczno-pedagogiczne, bursy szkolne, internaty.

Czy można przetestować szkolną chmurę?

    Do celów testowych stworzyliśmy konto testowe. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami szkolnej chmury. Sprawdź jak działa szkolna chmura.. wersja testowa