Możliwości

sync

Synchronizacja danych

Dostęp do danych na dowolnej platformie. Użyj systemu Android lub iOS  do pracy z plikami w podróży lub zsynchronizuj swoje ulubione foldery płynnie między urządzeniami stacjonarnymi i przenośnymi 

share

Podziel się danymi

Szkolna chmura pozwala udostępniać dane. Możesz podzielić się z użytkownikami na swojej chmurze lub z użytkownikami na innych serwerach Szkolnej Chmury. Możesz też wysłać linki z lub bez praw upload, chroniony hasłem i automatycznym wygaśnięciem.

encryption

Bezpieczeństwo

Szkolna chmura szyfruje dane w tranzycie z bezpiecznych połączeń https. Możesz włączyć aplikację szyfrowania do szyfrowania danych w pamięci masowej dla poprawy bezpieczeństwa i prywatności.

Restore

Utrata danych

Szkolna chmura pozwala przywrócić dane, które zostały usunięte przypadkowo. Znajdź poprzednie wersje zmodyfikowanych plików i przynieść je z powrotem.

calendar

Kalendarz i kontakty

Podziel się kalendarzem z innymi użytkownikami szkolnej chmury, łatwo i szybko. Przechowuj swoje kontakty w chmurze i dziel się nimi między urządzeniami. Zawsze masz dostęp do swoich przyjaciół, rodziny i współpracowników.

gallery

Galeria

Podziel się zdjęciami ze współ- pracownikami, przyjaciółmi. Daj im dostęp do przesyłania zdjęć, przeglądanie i pobieranie ich. Wyślij link do kogokolwiek. Kontrolować możesz czy udostępnione zdjęcia nie są dzielone z innymi.